Projelendirme


Mühendislik hizmetleri

Mühendislik Hizmetleri:

Ücretsız ilk keşif sonrasında uzman mühendis kadromuz sizin için en uygun sistemi dizayn ederek yıllık enerji tüketimi-üretimini belirlemekte ve sistemin ekonomik projeksiyonunu size sunmaktadır. Bu sayede yatırımınızın ne kadar sürede geri döneceğini bilerek daha detaylı karar verebileceksiniz.

Başvuru ve Prosedürler:

Tüm sistemler Resmi Gazete'de ve EPDK yönetmeliklerinde belirtilen şartları sağlamak ve başvurular bu doğrultuda yapılmak zorundadır. Sistemi kurmaya karar verdiğiniz andan itibaren tüm başvuru işlemleri ekiplerimiz tarafından yapılmakta ve takip edilmektedir.

Teşvik ve Kredilendirme Paketleri:

Özellikle tarımsal kalkınma amacıyla dönem dönem açılan bakanlık teşvikleri ekibimiz tarafından takip edilmekte ve size sunulmaktadır. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızdan kredi kullanarak sistem kurulum bedelini elektrik faturası öder gibi ödeyebilir, hatta fazla enerji satışından elde edeceğiniz geliri mahsuplaştırarak cebinizden para çıkmadan da yatırımınızı yapabilirsiniz.


Başa Sar
Gizliliğiniz bizim için önemlidir. 6998 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz. tıklayın
X